Borkonut İnşaat

Borkonut İnşaat Firma Detayları

Firma Adı
Borkonut İnşaat
Tel
0 (362) 231 58 38
Faks
0 (362) 230 22 32
GSM
-
Adres
Kılıçdede Mah. Ülkem Sokak. No:123 İlkadım / Samsun

Borkonut İnşaat Hakkında

BORKONUT İNŞAAT, kurulduğu 1996 yılından bugüne kadar kendi konsept projelerini geliştirerek modern, estetik, güvenli ve standartlara uygun yaşam alanlarının üretimini gerçekleştirmektedir. Gelecekteki modern mimari kültürü en yaşanabilir tasarımları ile günümüze getirmeyi misyon edinmiştir. Uyguladığı projelerde kaliteye gösterdiği hassasiyet ile sektörün lideri konumuna gelmiştir.

BORKONUT İNŞAAT, kamuda ve özel sektörde sosyal hizmet kompleksleri, sağlık kompleksleri, konut projeleri, sanayi tesisleri, iş merkezleri gibi uzmanlık ve deneyim gerektiren çok elit taahhütleri başarı ile gerçekleştirmektedir.

BORKONUT İNŞAAT, zengin makina parkı, deneyimli kadrosu ve sosyal yaşam alanlarına işlev kazandıran geleceğe yatırım değeri katan yeni projeleriyle; sektöre yeni değerler kazandırarak büyüme hedeflerini sürdürmektedir.

BORKONUT İNŞAAT, müşterilerin ve çalışanlarının memnuniyetini artırarak bölgesinin ve ülkesinin kalkınmasına sağladığı katkılar sayesinde sosyal sorumluluğunu da yerine getirmenin gurur ve gücü ile gelecekte de sektörün lider firmaları arasında yer alacaktır.
Borkonut Center Ofis Suites
İlkadım, Samsun
Ofis
48 m2 - 1124 m2

ProjeBegen.Com : Konut Projeleri Platformu © 2018-2019