Fabay Adabükü Evleri'nde peşin ödeme indirimi kampanyası

Asım Can Emlak 411 Kez Okundu
Türkiye'nin tatil cenneti Bodrum'da hayata geçirilen Fabay Adabükü Evleri, Ege kıyılarında özel plajı ve alışveriş merkezi olan tek proje olarak öne çıkıyor.

Özyer Şirketler Grubunun 51. projesi olan FABAY Adabükü Evleri, denize sıfır konumda 66 bin metrekare bir arazi üzerine kuruluyor ve tamamı panoramik deniz manzaralı 143 adet konuttan oluşuyor.  Bodrum-Milas uluslararası havalimanına 10 dakika, Bodrum şehir merkezine ise 17 dakika mesafede bulunan projede 22 bin metrekare sadece ev sahiplerinin kullanacağı sosyal alanlara ayrıldı. 14 mağaza ve 1 süpermarketten oluşan butik çarşı, Spa ve Wellness merkezi, yetişkinler ve çocuklar için ayrılmış Aquapark, yarı-olimpik kapalı yüzme havuzu, muhteşem bir deniz manzarasını kucaklayan sonsuzluk havuzu, 3 adet site içinde farklı konumlarda bulunan ortak havuzlar, havuz başında restaurant ve kumsalda snack bar, amfi-tiyatro, seyir terasları, engelli dostu yürüyüş ve koşu yolları, tenis kortu, plaj voleybolu, özel kumsal ve yüzme iskelesi, yoga ve etkinlik alanları, kumsal kenarında bulunan jakuzili localar, açık ve kapalı otoparklar ve sunulan 24 saat güvenlik, peyzaj, bakım ve teknik hizmetleri ile tüm sosyal yaşamı ayağınıza getiriyor. Bunun yanı sıra ev sahiplerimiz için asistanlık ve konut sahibi adına kiralama hizmetlerimiz var.Bodrum'da eşsiz bir proje olan FABAY Adabükü Evleri hemen yanı başındaki şirin balıkçı kasabası, Flamingoların da dahil olduğu 200 kuş türüne ev sahipliği yapan koruma altındaki lagüne olan yakınlığı, güneyinde bulunan Halep çam ormanları, organik pazar yerleri ve çevresindeki diğer pek çok doğal ve tarihi güzellikler ile tabiat içinde bir yaşam arzulayan yatırımcılar için hayalleri gerçeğe dönüştüren imkanlar sunmakta.Konut seçenekleri: 1+1 teras katı ve bahçe katı, 2+1 teras ve bahçe katı, 3+1 bahçe dubleks daireler ve 4+1 tripleks kendine ait kapalı garajı ve sonsuzluk havuzuna sahip ikiz ve tam müstakil villalardan oluşuyor.  Ayrıca, satışı devam eden projede FABAY İnşaat kendi finansman olanakları ile ev sahiplerine çeşitli vadelerde ödeme kolaylıkları sunuyor.Projede yer alan; 1+1 daireler 59-69 metrekare, 2+1 daire 84 metrekare, 3+1 dubleks daire 125 metrekare, 4+1 3 katlı villa alanları ise 179 metrekare’dir.Blok ve daire tiplerinden oluşacak değişiklikler müşteriye birebir tebliğ edilecektir. Konutların konumlarına bağlı olarak metrekareler değişim gösterebilir.

Projenin adı: FABAY Adabükü EvleriProjeyi uygulayan firma: FABAY İnşaat A.Ş.Projenin yeri: Adabükü, BodrumProjenin başlangıç ve bitiş tarihleri: Başlangıç: Kasım 2015 - Bitiş: Mayıs 2018İletişim Bilgileri: 0530 405 32 48 / 444 96 31Web adres: https://www.fabayadabuku.com/


Haberi Yorumla

Yorumlar

HABER
emlak
Özgür Residence daire fiyatları
Özgür Residence daire fiyatları

Gül İnşaat tarafından Küçükçekmece’de hayata geçirilen Özgür Residence projesi 16 ...

HABER
emlak
KaleKent projesi yatırımcısına yüzde 100 kazandırdı
KaleKent projesi yatırımcısına yüzde 100 kazandırdı

Gül İnşaat, Liv Yapı ve 3S İnşaat ortaklığında Beylikdüzü'nde inşa edilen KaleKent ...

HABER
emlak
Kuzey Marmara Otoyolu ihalesi sonuçlandı
Kuzey Marmara Otoyolu ihalesi sonuçlandı

Kuzey Marmara Otoyolu Projesi'nin Kurtköy-Akyazı kesimi ihalesini Limak-Cengiz ortak girişim ...

HABER
emlak
Girne'de yeni bir rezidans projesi: The Magic Plus
Girne'de yeni bir rezidans projesi: The Magic Plus

Magic Rezidans ile dikkat çeken Mehmet Eminoğlu, Girne'deki yeni projesiyle şimdiden büyük ...

HABER
emlak
Demir Anatolia Yakuplu'da teslim tarihi ne zaman?
Demir Anatolia Yakuplu'da teslim tarihi ne zaman?

Beylikdüzü Yakuplu’da yükselen Demir Anatolia projesinde satışların 2016 yılı Eylül ...

HABER
emlak
Konut Kredisi İpoteği Nasıl Kaldırılır?
Konut Kredisi İpoteği Nasıl Kaldırılır?

Artan konut satışları ile birlikte banka kredilerinin kullanımı da giderek artıyor. Ancak ...

Etiketler

fabay adabükü
bodrum konut projesi
konut fiyatları
fabay inşaat

ProjeBegen.Com : Konut Projeleri Platformu © 2017-2018