Fabay Adabükü Evleri'nde peşin ödeme indirimi kampanyası

Asım Can Emlak 877 Kez Okundu
Türkiye'nin tatil cenneti Bodrum'da hayata geçirilen Fabay Adabükü Evleri, Ege kıyılarında özel plajı ve alışveriş merkezi olan tek proje olarak öne çıkıyor.

Özyer Şirketler Grubunun 51. projesi olan FABAY Adabükü Evleri, denize sıfır konumda 66 bin metrekare bir arazi üzerine kuruluyor ve tamamı panoramik deniz manzaralı 143 adet konuttan oluşuyor.  Bodrum-Milas uluslararası havalimanına 10 dakika, Bodrum şehir merkezine ise 17 dakika mesafede bulunan projede 22 bin metrekare sadece ev sahiplerinin kullanacağı sosyal alanlara ayrıldı. 14 mağaza ve 1 süpermarketten oluşan butik çarşı, Spa ve Wellness merkezi, yetişkinler ve çocuklar için ayrılmış Aquapark, yarı-olimpik kapalı yüzme havuzu, muhteşem bir deniz manzarasını kucaklayan sonsuzluk havuzu, 3 adet site içinde farklı konumlarda bulunan ortak havuzlar, havuz başında restaurant ve kumsalda snack bar, amfi-tiyatro, seyir terasları, engelli dostu yürüyüş ve koşu yolları, tenis kortu, plaj voleybolu, özel kumsal ve yüzme iskelesi, yoga ve etkinlik alanları, kumsal kenarında bulunan jakuzili localar, açık ve kapalı otoparklar ve sunulan 24 saat güvenlik, peyzaj, bakım ve teknik hizmetleri ile tüm sosyal yaşamı ayağınıza getiriyor. Bunun yanı sıra ev sahiplerimiz için asistanlık ve konut sahibi adına kiralama hizmetlerimiz var.Bodrum'da eşsiz bir proje olan FABAY Adabükü Evleri hemen yanı başındaki şirin balıkçı kasabası, Flamingoların da dahil olduğu 200 kuş türüne ev sahipliği yapan koruma altındaki lagüne olan yakınlığı, güneyinde bulunan Halep çam ormanları, organik pazar yerleri ve çevresindeki diğer pek çok doğal ve tarihi güzellikler ile tabiat içinde bir yaşam arzulayan yatırımcılar için hayalleri gerçeğe dönüştüren imkanlar sunmakta.Konut seçenekleri: 1+1 teras katı ve bahçe katı, 2+1 teras ve bahçe katı, 3+1 bahçe dubleks daireler ve 4+1 tripleks kendine ait kapalı garajı ve sonsuzluk havuzuna sahip ikiz ve tam müstakil villalardan oluşuyor.  Ayrıca, satışı devam eden projede FABAY İnşaat kendi finansman olanakları ile ev sahiplerine çeşitli vadelerde ödeme kolaylıkları sunuyor.Projede yer alan; 1+1 daireler 59-69 metrekare, 2+1 daire 84 metrekare, 3+1 dubleks daire 125 metrekare, 4+1 3 katlı villa alanları ise 179 metrekare’dir.Blok ve daire tiplerinden oluşacak değişiklikler müşteriye birebir tebliğ edilecektir. Konutların konumlarına bağlı olarak metrekareler değişim gösterebilir.

Projenin adı: FABAY Adabükü EvleriProjeyi uygulayan firma: FABAY İnşaat A.Ş.Projenin yeri: Adabükü, BodrumProjenin başlangıç ve bitiş tarihleri: Başlangıç: Kasım 2015 - Bitiş: Mayıs 2018İletişim Bilgileri: 0530 405 32 48 / 444 96 31Web adres: https://www.fabayadabuku.com/


Haberi Yorumla

Yorumlar

HABER
emlak
Altındağ Prestij 1 daire fiyatları
Altındağ Prestij 1 daire fiyatları

İzmir Bornova'da satışlarına başlanan Altındağ Prestij 1 fiyatları 245 bin liradan ...

HABER
emlak
Umi İnşaat'tan Bursa'ya Yeni Bir İş Konsepti : Umi Bazaar
Umi İnşaat'tan Bursa'ya Yeni Bir İş Konsepti : Umi Bazaar

Bursa'da Faaliyet Gösteren Umi İnşaat Balat'ta yeni projesi "Umi Bazaar" İçin dğmeye ...

HABER
emlak
Terrace Hayat, sizi şehir ile doğayı birlikte yaşamaya davet ediyor.
Terrace Hayat, sizi şehir ile doğayı birlikte yaşamaya davet ediyor.

Hayallerinizden esinlenerek tasarlanan Terrace Hayat, sizi şehir ile doğayı birlikte yaşamaya ...

HABER
emlak
Eşin Bodrum Deluxe villa fiyatları
Eşin Bodrum Deluxe villa fiyatları

Dairelerin deniz ve doğa manzarasına hakim olduğu Eşin Bodrum Deluxe projesinde daire ...

HABER
emlak
Trio Park Çorlu konut projesinde daire fiyatları
Trio Park Çorlu konut projesinde daire fiyatları

Teslimlerin Mart 2017'de yapılması planlanan Trio Park Çorlu projesinde daire fiyatları 282 bin ...

HABER
emlak
Park Yaşam Ataşehir en çok satılan proje oldu
Park Yaşam Ataşehir en çok satılan proje oldu

İZKA inşaat ve Gültekinler İnşaat'ın Çiğli Ataşehir'de hayata geçildiği Park Yaşam ...

Etiketler

fabay adabükü
bodrum konut projesi
konut fiyatları
fabay inşaat

ProjeBegen.Com : Konut Projeleri Platformu © 2018-2019