Türkiye'nin ilk ve tek çevreci alüminyum panel radyatörü Konya'da üretiliyor!

Asım Can Gündem 728 Kez Okundu
Alüminyum sektörünün köklü markalarından SSG Alüminyum, 1994 yılında bünyesinde oluşturduğu Termorad markasıyla sektördeki başarısını ülkemizin önemli sanayi şehirlerinden biri ve Türkiye’nin ilk ve tek birincil alüminyum üretim merkezi olan Konya – Seydişehir’den ulusal ve uluslararası pazarlara taşıyor.

Türkiye'nin ilk ve tek çevreci alüminyum panel radyatör üreticisi olan Termorad; düşük CO2 (Karbondioksit) salınımı sağlayan entegre altyapısı, ev dekorasyonuna estetik katan ürün gamı ve SSG Alüminyum referansıyla tam kapasite üretimine devam ediyor.

Termorad Alüminyum Panel Radyatör ürünleri ezber bozan bir yaklaşım sunuyor.

Panel radyatörler, mimari tasarıma ve dekorasyona en zor uyum gösteren sabit parçalarolarak biliniyor. Genellikle tek bir renk ve tipte üretilmeleri, yerlerinin değiştirilememesi, eşyalarla uyum  şansının olmaması gibi nedenlerle panel radyatörler evlerin estetikten uzak bir objesi olarak görülürken, Termorad sahip olduğu estetik ürün grubuyla bu algıyı ortadan kaldırarak, bu konuda sektöre farklılık katıyor ve panel radyatör tercihinde mekanlara  derinlik ve bütünlük sağlarken, tasarımda zevkli bir dokunuş yakalamayı sıcacık  çözümleriyle mümkün kılıyor.

Termorad estetiğe önem verenlere binlerce opsiyon seçeneği sunuyor.

Ülkenin en büyük alüminyum panel radyatör üreticisi olma misyonuyla çalışmalarına devam eden Termorad, özellikle verimlilik, sıra dışı  tasarımları, ürün çeşitliliği ve her türlü kapalı mekana uyum sağlayabilme kolaylığıyla dikkat çekiyor. Aynı zamanda modern ve şık tasarımları, farklı ebatlara uyarlanabilme seçenekleriyle estetiğe önem verenlere binlerce opsiyon sunabiliyor.

Öncelikli Hedef Geleceğe Yatırım

İleri teknolojiyi kullanarak katma değer odaklı, çevre dostu, yalın üretim teknikleri ile en kaliteli ürün ve hizmeti, en rekabetçi maliyetler ile sunduklarını söyleyen Yönetim Kurulu Başkanı Durmuş İbrahim Gönenç, "Termorad olarak önceliğimiz geleceğimize yatırım yapmak. Son 5 yıldır Ar-Ge alanında öneli yatırımlar gerçekleştirdik. Bugün Ar-Ge ekibimiz sadece çevre dostu, yüksek teknolojili, yeni nesil ürünler geliştirmek için çalışıyor. Bu sayede alüminyum panel radyatör satışında önümüzdeki yıllarda hem ulusal hem de uluslararası pazarda önemli satış hedefleri gerçekleştirmeyi planlıyoruz." dedi. 

Termorad uluslararası marka olma yolunda sıcacık adımlar atıyor.

Termorad Yönetim Kurulu Başkanı Durmuş İbrahim Gönenç, öncelikli olarak yakın coğrafyada önemli bir büyüme hedeflediklerini ve şirketin ikinci kuşak başkanı olarak bu süreçte koltuğu devraldığı babası Salim Selahadin Gönenç'ten büyük destek aldığını belirtti. Önümüzdeki 10 yıllık ihracat hedeflerine de değinen Durmuş İbrahim Gönenç, "Termorad olarak önceliğimiz kendi coğrafyamızda güçlü olmak. Daha sonrasında komşu ülkeler başta olmak üzere alüminyum radyatör pazarında söz sahibi olma planımız var. Özellikle Avrupa, şu anda bizim için her ne kadar zor bir pazar olsa da ciddi bir potansiyele sahip. Bu sebeple bizim pazar hedeflerimiz arasında önemli bir yer teşkil ediyor. Daha sonrasında Orta Doğu ve Asya pazarları potansiyelimiz arasında yer alıyor." açıklamasını yaptı ve çıktıkları bu yolda Termorad markasının uluslararası bir marka olacağından hiç şüphesi olmadığını ekledi.

Saygılarımla | Best Regards, Remzi Kalafat | Medya İlişkileri YönetmeniLeon-İstanbul İletişim Danışmanlığı 

GSM: 0 555 756 74 42

Tel: 0 212 247 20 82 

Web: www.leonistanbul.com


Haberi Yorumla

Yorumlar

HABER
gundem
Dentur Avrasya, gemi projesi ile dikkat çekti!
Dentur Avrasya, gemi projesi ile dikkat çekti!

Türkiye’nin ev sahipliği yaptığı dünya denizcilik günü yan etkinliğinde, dentur avrasya, ...

HABER
gundem
İBB Başkanı Kadir Topbaş, Çatalca ve Silivri'ye metro müjdesi verdi...
İBB Başkanı Kadir Topbaş, Çatalca ve Silivri'ye metro müjdesi verdi...

Silivri’de AK Parti İlçe merkezini ziyaret eden İstanbul Büyükşehir Başkanı Kadir ...

HABER
gundem
Yeniden Yapılandırma Yasası TBMM'den Geçti
Yeniden Yapılandırma Yasası TBMM'den Geçti

Kamu Alacaklarının Yeniden Yapılandırılmasına İlişkin Kanun Teklifi TBMM'de kabul edildi ve ...

HABER
gundem
Terörden boşalan köylere Ahıska Türkleri yerleştiriliyor
Terörden boşalan köylere Ahıska Türkleri yerleştiriliyor

Bitlis'in Ahlat ilçesine yerleştirilen Ahıska Türkleri Bursa'ya gözyaşları içinde veda ...

HABER
gundem
Viaport Asia ve Viasea Akvaryum Kapılarını Açtı
Viaport Asia ve Viasea Akvaryum Kapılarını Açtı

Via Gyo tarafından Tuzla’da hayata geçirilen Viaport Asia ve Viasea Akvaryum kapılarını ...

HABER
gundem
Konutta KDV İndirimi Müjdesi
Konutta KDV İndirimi Müjdesi

Ev alacaklara sevindirici haber geldi. Konutta KDV indirimi başladı. Mart 2017'ye kadar konut ...

Etiketler

termorad
alüminyum
panel
radyatör

ProjeBegen.Com : Konut Projeleri Platformu © 2018-2019